WAŻNE! Wiadomość tylko dla specjalistów salonów beauty

Poznaj sekret specjalistów salonów beauty, którzy potrafią polecać droższe zabiegi i kosmetyki do pielęgnacji domowej bez namawiania klientów, za to z wielką satysfakcją.

Oto jak zwiększyć sprzedaż zabiegów droższych zabiegów, by godnie zarabiać na swoim biznesie inwestując w szkolenie Beauty Ekspert

BEAUTY EKSPERT to kompletnych kurs z technik sprzedaży w salonie beauty realizowany w różnych formach.

SPRAWDŹ
↓↓↓

BEAUTY EKSPERT SZKOLENIE WIDEO Z PODRĘCZNIKIEM

38 lekcji wideo + podręcznik z technikami rozmowy w salonie beauty

BEAUTY EKSPERT SZKOLENIE OTWARTE

Szkolenie biletowe w Warszawie

Oto szczegółowy plan szkolenia:

Kliknij by rozwinąć punkt:

Jak przełamać strach przed polecaniem droższych rozwiązań, by nie być posądzonym o naciąganie.

W jaki sposób zareagować, gdy chcesz (w dobrej wierze) coś polecić, ale klientka powie „nie, dziękuję”). A jak zareagować na „trudną klientkę”, która zarzuca złe intencje. 

A co w przypadku, gdy klientka nie chce kupić polecanych przez Ciebie kosmetyków do pielęgnacji domowej, tak by mieć szansę na sprzedaż następnym razem. 

Oraz jak zareagować, gdy klientka nie chce od razu zapisać się na kolejny zabieg, bo „nie ma przy sobie grafiku”. 

A ponadto: jak przywiązać klientkę do salonu, chociaż ona nie chce kupić od razu całej serii zabiegów. 

Dlaczego każda klientka powinna wiedzieć, co jest w promocji oraz jak to powiedzieć, by nie było tak jak w drogerii, że klienci często reagują mówiąc „nie, dziękuję”. 

Poznasz skuteczny schemat oparty o 3 kluczowe pytania.

W jaki sposób mówić o ofercie salonu, by klientka wybrała droższą ofertę. Jakie korzyści mają znaczenie, oraz które powiedzieć koniecznie w pierwszej kolejności.

Które słowa działają odwrotnie niż zamierzasz? Np: proponuję, polecam, czy byłaby Pani zainteresowana? Na kiedy Panią zapisać? Którą opcję Pani wybiera? Ten krem jest bardzo wydajny? Ten zabieg dobrze by było powtórzyć za około 2 tygodnie. A do domu polecam dodatkowo ten krem. Jak wygląda Pani pielęgnacja domowa? Kosmetyki są do podtrzymania efektów zabiegowych.

Jakie pytania zadać w konsultacji, by klientka sama sobie uzmysłowiła, że potrzebuje profesjonalnej porady co do zabiegów i kosmetyków. 

Jakie pytania zadać, by z odpowiedzi klientki wyciągnąć argumenty do zakupu. 

Jak zaplanować całą pielęgnację gabinetową już na pierwszej wizycie. Wszystko po to, by łatwiej było Ci sprzedać nie tylko jedną serię zabiegową. 

Technika bardzo przydatna dla salonów, które sprzedają zabiegi modelowania sylwetki i klientki niestety nie przychodzą na zabiegi przypominające. 

Zobacz, jak poradzisz sobie z tymi wyzwaniami i szybko osiągniesz założone cele

✔️ Wyrobisz w sobie nawyk polecania zabiegów i kosmetyków każdemu klientowi, dzięki temu przestaniesz się zastanawiać, czy daną klientkę stać na coś lepszego, a co od razu przełoży się na efekty
✔️ Odkryjesz w jaki sposób reagować na odmowę i wymówki klientów, co pozwoli Ci na zbudowanie pewności siebie w rozmowie i bezproblemowe polecanie zabiegów kolejnym osobom, bez strachu o usłyszenie "nie"
✔️ Poznasz metodę na polecanie droższych zabiegów dzięki czemu zaczniesz dostrzegać, że wiele klientek tylko czeka na Twoją propozycję
✔️ Zdradzę Ci 9 kluczowych słów, dzięki czemu zaczniesz dostrzegać jak łatwo można przekonać klientkę do swoich rozwiązań
✔️ Poznasz moją autorską metodę - kompletny schemat rozmowy w gabinecie, dzięki czemu klientka sama sobie uzmysłowi, że potrzebuje Twoich wskazówek, co do kolejnych zabiegów i pielęgnacji domowej